Favori bookmark_border
remove_red_eye 113
favorite_border 0
share

Tuğçe Tunçtürk

Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuğçe Tunçtürk Öncan, 20 Aralık 1987 tarihinde Uşak’ta doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Uşak’ta tamamladıktan sonra 2007 yılında Ankara Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümü’ne giriş yaptı.

Buradaki 2 yıllık eğitimin ardından, onur öğrencisi ünvanı alarak aynı üniversitenin “Beslenme ve Diyetetik” bölümüne geçiş yapmaya hak kazandı. 2009 -2012 yıllarında temelde 5 yıllık olan “Beslenme ve Diyetetik” bölümünü 3 yılda tamamlayarak hem başarılı bir öğrenci grafiği çizdi, hem de diyetisyen unvanına sahip olmayı çocukluktan itibaren ne kadar çok arzu ettiğini bir kez daha gösterdi.

Mesleki Deneyimleri

Eğitim ve öğrenim süresince endidiği teorik bilgilerini başta Başkent Üniversitesi Hastaneleri olmak üzere, Ankara Dış Kapı SSK ve GATA, İstanbul Bezmi Âlem Vakıf Gureba ve Dr. Sami Ulus Çocuk Hastaneleri’nde gözlem yaparak pratik anlamda da pekiştirdi.

Mezuniyet sonrasında ise aslında İzmir ile hiçbir bağı olmamasına rağmen tamamen ailesine daha yakın olabilmek için şehre taşındı ve özel bir klinikte çalışmaya başladı. Dyt. Tuğçe Tunçtürk, iş tecrübelerini sonrasında Su Hastanesi, kadın doğum uzmanları ve bariatrik cerrahi uzmanları ile birlikte daha da perçinlemiş ve son olarak da kendi danışmanlık ofisini kurmuştur.

Halk sağlığına oldukça önem veren Dyt. Tuğçe Tunçtürk her ay rutin olarak halka açık eğitim seminerleri vermekte, bilimsel gelişmeler ve yenilikleri ise katıldığı kurs ve seminerlerle yakından takip etmektedir.

Uzmanlık

Tedaviler

Görüş bildir

star star star_border star_border star_border star_border 1-5

message
cloud_upload Gözat Maximum image size: 64 MB
email
person

Yorumları Gösterkeyboard_arrow_down