Favori bookmark_border
remove_red_eye 38
favorite_border 1
share

Miray Türker Kaya

Psikoloji ve diyeti birleştirerek alanında ilk ve tek merkezi kurarak beden ve ruh bütünlüğünü korumaya yönelik tedavi yöntemleri geliştirmiştir.

Diyetisyen Miray Türker Kaya, Mersinin Tarsus ilçesinde doğmuştur. Lise eğitimini 19 Mayıs Anadolu lisesinde almıştır. Lise döneminde hızlı kilo artışıyla birlikte obez olan Miray Türker Kaya başarılı bir diyet serüveninden sonra kendisi gibi kilo problemi ve yeme bozukluğu olan insanlara yardım etmek için üniversitede eğitimini almaya karar vermiştir.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden yüksek bir ortalama ile mezun olarak “Diyetisyen” ünvanını almıştır.

Miray Türker, kendi yaşadıkları ve eğitimini birleştirerek psikoloji ve beslenmenin ayrılmaz bir bütün olduğuna inanarak. Merkezini bu esaslar üzerine kurmuştur. Merkezinde diyet uygulamalarını yeme davranışı, psikolojisi, yeme bağımlılığı ve yeme bozukluklarını başta olmak üzere kalıcı beslenme değişiklikleri ve kilo yönetimine yeni yöntemlerle bütünsel olarak beslenmeyi ele almıştır.

Mersin Diyetisyen, Psikofit Beslenme Diyet ve Psİkoterapi Merkezinde uzman psikologlar ve egzersiz terapisti ile hizmet vermektedir.

Uzmanlık

Tedaviler

Görüş bildir

star star star_border star_border star_border star_border 1-5

message
cloud_upload Gözat Maximum image size: 64 MB
email
person

Yorumları Gösterkeyboard_arrow_down