Favori bookmark_border
remove_red_eye 24
favorite_border 0
share

E. Kübra Zeydanlı

Dyt. E. Kübra ZEYDANLI, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde lisans eğitimine başlamış ve Şeref Öğrencisi başarısıyla eğitimini tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Çocuk gelişimi üzerine eğitimini sürdürmektedir.

Eğitim hayatı boyunca Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyet Topluluğu’nda aktif rol almış başkanlık ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerini üstlenmiştir. Sosyal ve mesleki etkinliklerde bölüm ve üniversitesi temsilcisi olarak yer almış hemde İlk ve Orta Öğretim öğrencilerine beslenme eğitimleri vermiştir.

Dyt. E. Kübra ZEYDANLI, Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve Çocuk Hastaneleri’nde, stajyer olarak görev almış ayrıca Hacettepe Üniversitesi’ne ait 3 kurumun mutfak bölümünde Stajyer Diyetisyen olarak görev yapmıştır. Mesleki gelişim anlamında pek çok site ve dergide yayınları bulunmakta ve Yeme Bozukluğu Diyetisyeni Kursu, Malnutrisyon ve Beslenme Durumunun Değerlendirilmesi Kursu, Vitamin ve Mineral Kursu, Besin-İlaç Etkileşimi Kursu’dur. Bu mesleki kursların yanı sıra alanıyla ilgili pek çok sempozyum ve kongreye katılmıştır. Kişisel gelişimini de önemseyerek bu konuda pek çok eğitime katılmıştır. Bunlardan bazıları; Bireysel Koçluk, NLP Practitioner, Etkili İletişim, Beden Dili, İkna Teknikleri, Etkili Konuşma ve Diksiyon, Liderlik Teknikleri alanında gelişimini en üst seviyeye taşımıştır.

Dyt. E. Kübra ZEYDANLI, mesleki çalışmalarına Ankara’da bulunan Vita Beslenme ve Spor Merkezi’nde devam etmektedir.

Uzmanlık

Tedaviler

Görüş bildir

star star star_border star_border star_border star_border 1-5

message
cloud_upload Gözat Maximum image size: 64 MB
email
person

Yorumları Gösterkeyboard_arrow_down